Wysyłka produktu następuje w czasie wskazanym na karcie produktu, zwykle są to 2 do 4 dni roboczych. Po opłacenia zamówienia, za pośrednictwem wybranego przewoźnika. Korzystamy z usług DPD, Poczty Polskiej a także InPost. Koszty dostawy zależne są od gabarytów oraz wagi zamówionych produktów, są one automatycznie wyliczane podczas dokonywania zakupu.

§  Odbiór w biurze – 0zł

§  Paczkomaty InPost – 12.99zł

§  Kurier DPD -16.99zł

Produkty są przez nas odpowiednio zabezpieczone, dbamy o to by trafiły do Ciebie w stanie nienaruszonym.

Podczas odbioru prosimy dokładnie sprawdzić opakowanie, czy nie nosi śladów zewnętrznych uszkodzeń. Jeżeli takowe występują - prosimy o wypełnienie formularza szkód u dostawcy.

Przy zamówieniach powyżej 150 zł dostawa jest darmowa.

Polityka Zwrotów

Zwrócone mogą być tylko przedmioty, które nie były przygotowywane specjalnie na życzenie klienta, tj. te, które nie były personalizowane. W przypadku produktów personalizowanych, nie ma możliwości dokonania zwrotu. Zwrot produktów niepersonalizowanych może być zgłoszony w ciągu 14 dni od czasu odebrania przesyłki. Zwrot środków nastąpi niezwłocznie, w czasie do 14 dni od momentu otrzymania przez nas zwrotu.

Aby wykonać zwrot, należy wypełnić formularz zwrotu dołączony do przesyłki i odesłać go wraz z przesyłką. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych. Pamiętaj o dobrym zabezpieczeniu przesyłki, w przypadku jej uszkodzenia zwrot nie będzie uznany.