Magnesy

Zbliża się ważna data, którą należy uczcić - to czas, by pomyśleć o prezencie. Oklepane propozycje upominków, nie budzą już zainteresowania? Osobisty gadżet będzie strzałem w dziesiątkę. Coś wyjątkowego i unikatowego. Tematyczny prezent z własną fotografią zaskoczy i wzbudzi zachwyt każdego. Personalizowany magnes to drobiazg, który będzie przypominał najbliższym o Twoich ciepłych uczuciach. Każda wizyta w lodówce wywoła uśmiech na twarzy i przywoła przyjemne wspomnienia. Tym małym gestem możesz sprawić wiele radości.  

Z okazji świąt, rocznic oraz istotnych wydarzeń. Magnes można wybrać spośród gotowych szablonów przygotowanych wcześniej lub wykonać projekt samodzielnie. Wystarczy wybrać kształt, wgrać grafikę i zapisać tekst, który ma znaleźć się na pamiątce. To możliwość kreacji własnego wzoru, a ile okazji tyle możliwości. Może być wykorzystany zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Przyda się, by uczcić ważne daty oraz rozreklamować firmę. Drobny upominek zawsze wywołuje pozytywne reakcje wśród obdarowanych. 

Spersonalizowany prezent upamiętni miłą chwilę, zamykając ją w formie małego magnesu. Dzięki wykorzystaniu przesyłanych grafik lub fotografii oraz krótkiego tekstu prosto z serca staje się wyjątkowy. Dzień babci, dzień mamy lub inna istotna okazja to świetny moment, by zrobić coś miłego dla rodziny i przyjaciół. Dzięki gadżetowi wyrazisz najcieplejsze uczucia. Jedynym z pomysłów może być kwadratowy magnes z napisem „kocham Cię babciu”. To prezent, którym wnuczęta wzruszą i chwycą za serce. Każda piastunka rodu byłaby zachwycona takim drobiazgiem. Magnes na lodówkę może być też rozwiązaniem dla zakochanych planujących ślub i wesele. Sprawdzi się jako upominek dla przybyłych. Biesiadnicy uroczystości wyjdą z cząstką gospodarzy i zapamiętają wyjątkową datę oraz gościnność na długi czas. Podziękowanie za wspólną zabawę i przybycie w formie unikatowego magnesu to pomysł, o którym warto pomyśleć. Można na nim umieścić fotografie nowożeńców, ich imiona i grafikę lub miłe słowo do przybyłych gości.

WCIAPKI

Magnes na lodówkę dla Babci

6,99 zł

Kwadratowy magnes z napisem "Babciu Kochamy Cię " będzie stanowić miły upominek dla Babci z okazji jej święta. Za każdym razem gdy będzie sięgać po coś do lodówki, spojrzy na zdjęcie ukochanych wnucząt.

Wymiary: 9,5x9,5cm

Ewentualne różnice w barwach i odcieniach nadruku mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitora.

(0/5)
WCIAPKI

Magnes w kształcie serca z TWOIM NADRUKIEM

6,99 zł

Magnes na lodówkę w kształcie serca z pewnością ozdobi Twoją kuchnię, a Tobie przywróci miłe wspomnienia. Zdjęcie ukochanej osoby w takiej formie może być też miłym upominkiem na Walentynki, Dzień Kobiet oraz wiele innych okazji. Spersonalizuj magnes dodając własne zdjęcie.

wielkość: 9,5x9,5cm

grubość: 1mm

Ewentualne różnice w barwach i odcieniach nadruku mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitora.

(0/5)