Dzień Babci i Dziadka

Nikt tak nie potrafi rozpieszczać wnucząt jak dziadkowie. By podziękować im za ich bezwarunkową miłość i ciepło, wychowanie i wsparcie, podaruj im wyjątkowy prezent prosto z serca. Nasze personalizowane gadżety świetnie nadają się jako prezent na Dzień Babci i Dziadka. Dodaj imię lub zdjęcie i stwórz oryginalny podarek dla tak wyjątkowych osób w Twoim życiu.

WCIAPKI

Brelok do kluczy personalizowany z Twoim zdjęciem prostokątny

19,99 zł

Elegancki personalizowany brelok do kluczy stanowi praktyczny prezent i jednocześnie miły upominek na każdą okazję. Chcesz mieć zdjęcie swoich dzieci zawsze przy sobie? A może wolisz wizerunek słodkiego kotka? Nic prostszego, wyślij nam zdjęcie, a my naniesiemy je na breloczek.

Breloczki z własnym nadrukiem to również bardzo popularne upominki promocyjne.

(0/5)
WCIAPKI

Fartuszek dla Babci z IMIENIEM

24,99 zł

Babcie są mistrzyniami gotowania, to wiadomo nie od dziś. Składnikiem, które nadaje potrawom niezwykłego smaku, jest uczucie, które babcie wkładają w ich przyrządzanie. Nasz kwiecisty fartuszek to idealny prezent z okazji Dnia Babci.

Spersonalizuj go dodając imię babci.

(0/5)
WCIAPKI

Fotogranit serce PREZENT NA DZIEŃ BABCI

39,99 zł

Szukasz oryginalnego prezentu z okazji Dnia Babci? Ten fotogranit w kształcie serca jest upominkiem idealnym. Dwie plastikowe podstawki umożliwiają jego postawienie, a dzięki sznurkowi można powiesić go na ścianie. Kamienne serce ze zdjęciem stanowi świetną alternatywę dla zwykłego zdjęcia w ramce i z pewnością przypadnie do gustu nie jednej babci. Spersonalizuj go dodając imię wnuczki bądź wnuczka dzięki czemu prezent ten będzie jeszcze bardziej osobisty.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek Najlepszy dziadek pod Słońcem PREZENT NA DZIEŃ DZIADKA

19,99 zł

Zastanawiasz się jakie jest najlepszy prezent na Dzień Dziadka? To ten oto kubek. Nie dość, że praktyczny, to w dodatku wyraża więcej niż tysiąc słów. Spraw by dziadek poczuł się najlepszy pod Słońcem za każdym razem gdy będzie z niego pić pyszną kawę czy herbatę.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek personalizowany z TWOIM ZDJĘCIEM

24,99 zł

Nasze personalizowane kubki z nadrukiem świetnie nadają się jako prezent na różne okazje. Z pewnością wywołają uśmiech u osoby obdarowanej, gdy zobaczy wesołą grafikę, tekst czy zdjęcie ukochanej osoby. To świetny, praktyczny gadżet, który można zabrać ze sobą do pracy, lub wszędzie tam gdzie nie można być z kimś bliskim, ponieważ jest daleko. Ten drobny prezent będzie przypominał, że myślisz o tej osobie.
Wybierz nasze kubki z nadrukiem, a popijana z nich poranna kawa czy herbata będą smakowały o niebo lepiej.


(0/5)
WCIAPKI

Kubek Ukochana Babcia ze zdjęciem PREZENT NA DZIEŃ BABCI

24,99 zł

Kubek ze zdjęciem ukochanej babci i wnucząt to sympatyczny prezent z okazji Dnia Babci, który może stanowić formę podziękowań za spędzony razem czas, za bezwarunkową miłość i niezliczone dokładki pierogów. To idealny sposób by wyrazić uczucie do najwspanialszej osoby na świecie jaką jest babcia. Spersonalizuj go dodając zdjęcie, imię babci oraz imiona wnucząt by stał się niepowtarzalną pamiątką umilającą picie porannej kawy.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek Ukochany Dziadek ze zdjęciem PREZENT NA DZIEŃ DZIADKA

24,99 zł

Kubek ze zdjęciem dziadka i wnucząt to idealny prezent z okazji Dnia Dziadka, który może stanowić formę podziękowań za spędzony razem czas, za bezwarunkową miłość i niezliczone godziny spędzone na wspólnym majsterkowaniu. Ten kubeczek to wyraz miłości do ukochanego dziadka. Spersonalizuj go dodając zdjęcie, imię dziadka oraz imiona wnucząt by stał się niepowtarzalną pamiątką umilającą picie porannej kawy.

(0/5)
WCIAPKI

Lusterko kieszonkowe z TWOIM NADRUKIEM

13,50 zł

Lusterko kieszonkowe z Twoim nadrukiem może stanowić prezent na każdą okazję. Wyciągnięte z torebki będzie przypominać o ukochanych osobach lub ulubionych miejscach.

Spersonalizuj je dodając własną grafikę.

(0/5)
WCIAPKI

Magnes na lodówkę dla Babci

6,99 zł

Kwadratowy magnes z napisem "Babciu Kochamy Cię " będzie stanowić miły upominek dla Babci z okazji jej święta. Za każdym razem gdy będzie sięgać po coś do lodówki, spojrzy na zdjęcie ukochanych wnucząt.

Wymiary: 9,5x9,5cm

Ewentualne różnice w barwach i odcieniach nadruku mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitora.

(0/5)
WCIAPKI

Podkładka pod mysz dla Babci okrągła

14,99 zł

Podkładka pod mysz dla babć obeznanych w "internetach". Idealny upominek dla nowoczesnej babci, będący dodatkowo ozdobą biurka.

Grubość podkładki to ok. 4 mm.

Średnica 21cm.

(0/5)