Maskotki

Maskotki zawsze kojarzą się nam z czymś przyjemnym. To dzięki nim czuliśmy się bezpieczni w dzieciństwie, to maskotki poprawiały nam humor, to maskotki były naszymi najważniejszymi przyjaciółmi, z którymi przeżywaliśmy najwspanialsze przygody. Maskotki to nie tylko prezent dla dzieci, lecz także dla dorosłych. Pozwalają przypomnieć sobie beztroskie chwile, jak również wpłynąć na nasze samopoczucie, gdy nie jest najlepsze. Maskotki z naszej oferty są personalizowane, można na ich koszulkach umieścić dowolne napisy lub grafiki, w efekcie czego takie maskotki nabierają bardzo osobistego charakteru. 

WCIAPKI

Maskotka królik z imieniem PREZENT DLA DZIECKA

46,99 zł

Ta urocza maskotka królik to bez wątpienia najsympatyczniejszy przyjaciel dziecka. Nadaje się jako prezent na różne okazje, czy to urodziny, Dzień Dziecka, a także jako niespodzianka pod Choinką. Dzięki możliwości personalizacji staje się jeszcze bardziej osobista. Dodaj imię dziecka, z pewnością będzie zachwycone, że ma takiego przyjaciela :)

Wysokość: 25 cm

Materiał koszulki : 100% poliester - plusz

(0/5)
WCIAPKI

Maskotka miś na WALENTYNKI z imieniem

46,99 zł

Kremowy miś z serduszkami to idealny upominek na Walentynki dla Ukochanej. Zawiera podstawowe pytanie: Będziesz moją Walentynką? Odpowiedź może być tylko jedna : TAK! Dodaj imię wybranki, a będzie to prezent jedyny w swoim rodzaju.

Wysokość maskotki: 20 cm
Materiał koszulki : 100% poliester

(0/5)
WCIAPKI

Maskotka pluszak na urodziny - chłopiec

54,99 zł

Urodziny to ważny dzień dla każdego, małego i dużego. Spraw solenizantowi miły prezent w postaci pluszowej maskotki w koszulce z nadrukiem. Z pewnością taki sympatyczny przyjaciel wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

(0/5)
WCIAPKI

Maskotka pluszak na urodziny - dziewczynka

49,99 zł

Urodziny to ważny dzień dla każdego, małego i dużego. Spraw solenizantce miły prezent w postaci pluszowej maskotki w koszulce z nadrukiem. Z pewnością taki sympatyczny przyjaciel wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

(0/5)
WCIAPKI

Maskotka pluszak Najlepszy Przyjaciel plus imię

46,99 zł

Wiadomo nie od dziś, że najlepszym kompanem do zabawy dla dziecka jest pluszak. To także sympatyczna przytulanka, która poprawia zły humor, koi lęki i pomaga zasnąć w nocy.

Spersonalizuj przytulankę dodając imię jej przyszłej właścicielki.

(0/5)
WCIAPKI

Maskotka pluszak z sercem i inicjałami - NA WALENTYNKI

46,99 zł

Chcesz upamiętnić ważną dla Ciebie datę w wyjątkowy sposób? Nasza urocza maskotka z inicjałami i sercem świetnie sprawdzi się jako sympatyczny upominek na Walentynki, dzięki któremu powrócicie wspomnieniami do ważnego dla Was dnia...

(0/5)
WCIAPKI

Maskotka pluszak z TWOIM ZDJĘCIEM

54,99 zł

Maskotka w koszulce z wybranym przez Ciebie zdjęciem idealnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka, Walentynki czy Urodziny. Dzięki możliwości personalizacji staje się prezentem jedynym w swoim rodzaju. Dodaj grafikę na koszulkę misia i stwórz oryginalny upominek dla bliskiej Ci osoby.

(0/5)
Pastelowy zając wielkanocny...
WCIAPKI

Pastelowy zając wielkanocny duży 33cm

29,39 zł

Pastelowy zając w sukience z zawieszką ozdobi Twój dom i wprowadzi Cię w wesoły, świąteczny nastrój. Maskotka może również stanowić wielkanocny upominek dla dziecka, to prawdziwy kompan do zabawy!


(0/5)