Fotoramki

"Trwaj chwilo, o chwilo, jesteś piękna" te słowa wypowiedziane przez Fausta, ewoluowały przez lata do formy "chwilo, trwaj wiecznie!", jednakże któż z nas ich nie zna? Często lubimy wspominać miłe chwile z naszego życia i różnego rodzaju przedmioty mogą nam pomagać pielęgnować te wspomnienia. Największy potencjał w tej materii mają formy graficzne, jak zdjęcia. W ofercie naszego sklepu znajdują się fotoramki w postaci kamieni, na których można wykonać dowolny nadruk.  Takie fotogranity doskonale nadają się, by wręczyć je z okazji Dnia Babci, Dnia Dziadka, to również doskonały prezent na Walentynki, Dzień Kobiet czy też podarunek dla osoby odchodzącej z pracy, by miło wspominała zakład pracy i współpracowników.

WCIAPKI

Fotogranit serce PREZENT NA DZIEŃ BABCI

39,99 zł

Szukasz oryginalnego prezentu z okazji Dnia Babci? Ten fotogranit w kształcie serca jest upominkiem idealnym. Dwie plastikowe podstawki umożliwiają jego postawienie, a dzięki sznurkowi można powiesić go na ścianie. Kamienne serce ze zdjęciem stanowi świetną alternatywę dla zwykłego zdjęcia w ramce i z pewnością przypadnie do gustu nie jednej babci. Spersonalizuj go dodając imię wnuczki bądź wnuczka dzięki czemu prezent ten będzie jeszcze bardziej osobisty.

(0/5)

Fotogranit serce PREZENT PODZIĘKOWANIE DLA NAUCZYCIELA

39,99 zł

Szukasz oryginalnego prezentu dla Nauczyciela? Ten fotogranit w kształcie serca jest upominkiem idealnym. Dwie plastikowe podstawki umożliwiają jego postawienie, a dzięki sznurkowi można powiesić go na ścianie. Kamienne serce ze zdjęciem stanowi świetną alternatywę dla zwykłego zdjęcia w ramce i z pewnością przypadnie do gustu osobie, której chcemy podziękować.

Napis na granicie: Dla Pani (imię nauczycielki) W podzięce za troskę, opiekę i zaangażowanie. Grupa (nazwa grupy)."

Spersonalizuj go dodając imię nauczyciela oraz grupę szkolną lub przedszkolną.

(0/5)
WCIAPKI

Fotogranit serce z TWOIM NADRUKIEM

39,99 zł

Nietypowa granitowa ramka w kształcie serca idealnie nadaje się do uwiecznienia wyjątkowych chwil w życiu.
Ścięte krawędzie nadają ramce surowego, a jednocześnie eleganckiego charakteru. Serce można postawić na plastikowych podstawkach lub powiesić na ścianie dzięki mocnemu rzemykowi.

Spersonalizuj serce dodając własne zdjęcie. Pamiętaj aby plik był w wysokiej rozdzielczości, wtedy wydruk będzie się najlepiej prezentował.

Możliwość wyboru opcji "zapakuj na prezent"  w cenie 9.99zł - serce pakujemy w estetyczne tekturowe pudełko z okienkiem, wypełniaczem i wstążką.

(0/5)