Podkładki pod mysz

Podkładki pod mysz, personalizowane, na których można umieścić dowolny nadruk, to świetny podarunek. Drobiazg, które potrafi sprawiać sporo radości, ma na celu zapewnienie odpowiedniego komfortu korzystania z komputera. Przesuwanie myszki po nierównej, nieodpowiedniej powierzchni może prowadzić do niezbyt płynnego przesuwania się kursora po ekranie, co jest szczególnie uciążliwe w sytuacjach wymagających dużej dokładności. Podkładka pod mysz stanowi odpowiednią powierzchnię, dbając o odpowiedni komfort użytkowania komputera. 

WCIAPKI

Podkładka pod mysz dla Babci okrągła

14,99 zł

Podkładka pod mysz dla babć obeznanych w "internetach". Idealny upominek dla nowoczesnej babci, będący dodatkowo ozdobą biurka.

Grubość podkładki to ok. 4 mm.

Średnica 21cm.

(0/5)
WCIAPKI

Podkładka pod mysz okrągła z TWOIM NADRUKIEM

14,99 zł

Okrągła podkładka pod mysz to świetny pomysł na oryginalny prezent. Zdjęcie dzieci czy miłe wspomnienia z wakacji z pewnością umilą codzienną pracę przy biurku.

Pamiętaj aby wysyłany plik był dobrej jakości (zdjęcie w dobrej rozdzielczości).

(0/5)
WCIAPKI

Podkładka pod mysz PREZENT DLA BABCI

14,99 zł

Współczesne Babcie lubią być na bieżąco i z wielką łatwością surfują po otchłaniach internetu. Jeśli także Twoja Babcia wie co to Facebook i Twitter oraz jak robić vlogi na Youtube, koniecznie spraw jej naszą podkładkę pod mysz. Ten zabawny gadżet to idealny prezent na Dzień Babci i jednocześnie kolorowa ozdoba biurka.

(0/5)
WCIAPKI

Podkładka pod mysz PREZENT DLA SEOwca

14,99 zł

Podkładka pod mysz dla każdego speca od SEO, który zna każde możliwe zestawienie słów niezbędnych do pozycjonowania strony w internecie. Podkładka z humorystycznym napisem to niezbędny gadżet do pracy przy komputerze.

(0/5)
WCIAPKI

Podkładka pod mysz w kształcie serca z TWOIM NADRUKIEM

18,99 zł

Chcesz sprawić ukochanej osobie miły upominek, który może zabrać ze sobą do pracy? Podkładka pod mysz w kształcie serca umili dzień każdej osobie pracującej przy biurku.  Ten praktyczny gadżet przypomni wasze wspólne chwile i wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Pamiętaj aby wysyłany plik był dobrej jakości (zdjęcie w dobrej rozdzielczości).

(0/5)