Kubki

Czasem największą radość potrafią sprawić nawet drobiazgi. Jednym z najchętniej wybieranych produktów są kubki z nadrukiem, personalizowane, pod kątem różnych okazji. Może to być Dzień Kobiet, Dzień Babci, Dzień DziadkaWalentynki czy też Boże Narodzenie.  Wykonujemy kubki, na których można wykonać dowolne nadruki, jedynym ograniczeniem są jedynie wymiary grafiki oraz fantazja osoby wykonującej grafikę. Dajemy również możliwość skorzystania z naszego generatora, ułatwiającemu przygotowanie własnego projektu. 

WCIAPKI

Kubek Always and Forever PREZENT NA WALENTYNKI

24,99 zł

Tradycyjne prezenty na Walentynki przyprawiają Cię o mdłości i szukasz czegoś bardziej oryginalnego? W takiem razie przypadnie Ci do gustu ten oto kubek z motywem aż nadto dosłownym. Spersonalizuj go dodając swoje imię z tyłu, niech Twoja wybranka wie ile dla Ciebie znaczy.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek Bałwanek PREZENT NA MIKOŁAJKI

21,99 zł

Kubek z sympatycznym bałwankiem to idealny prezent na Mikołajki. Popijane z niego kakao czy gorąca czekolada będą smakować wyjątkowo. Osobie obdarowanej z pewnością udzieli się wesoły, świąteczny nastrój.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek cudownej Mamy personalizowany PREZENT NA DZIEŃ MAMY

24,99 zł

Biały, ceramiczny kubek z okazji Dnia Mamy stanowi idealny prezent dla ukochanej mamy. Picie kawy czy herbaty z takiego kubeczka z pewnością będzie dla mamy dużą przyjemnością.

Produkt zdobiony jest obustronnym nadrukiem „Kubek cudownej Mamy” z imieniem.

Zapakowany w kartonik z kokardką.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla dziecka świąteczny PREZENT NA MIKOŁAJKI

24,99 zł

Ten uroczy kubeczek z motywem świątecznym sprawdzi się jako idealny prezent na Mikołajki dla każdego dziecka ale również i dla dorosłego, który swoje wewnętrzne dziecko wciąż pielęgnuje. Spersonalizuj go dodając imię posiadacza tego praktycznego gadżetu, czyniąc go jeszcze bardziej osobistym.

(0/5)
Kubek dla gracza PAD... Kubek dla gracza PAD... Kubek dla gracza PAD...
WCIAPKI

Kubek dla gracza PAD PREZENT NA DZIEŃ CHŁOPAKA

41,99 zł

Oto kubek idealny dla każdego fana gry na padach. Jego nietypowy kształt z pewnością zrobi wrażenie na osobie obdarowanej oraz urozmaici codzienne picie kawy. Gdy ulubiony napój już się skończy, oczom ukaże się znany doskonale napis GAME OVER.  To świetny pomysł na prezent na urodziny oraz Dzień Chłopaka, dla wszystkich fanów gier.

Pojemność kubka 350ml. Pakowany w kartonik.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla mamy Najlepsza mama na świecie PLUS IMIĘ

24,99 zł

Kubek dla Mamy z napisem "Mama (wstaw imię) najlepsza na świecie" i wybranym przez Ciebie zdjęciem w kształcie serca z pewnością sprawi obdarowanej osobie dużo radości. Popijanie kawy z kubka z tak uroczym wyznaniem staje się dużo przyjemniejsze.

Spersonalizuj kubek dodając imię oraz zdjęcie, które ma być umieszczone w sercu.

(0/5)

Kubek dla mamy personalizowany Kochana mama

24,99 zł

Biały, ceramiczny kubek z okazji Dnia Mamy stanowi idealny prezent dla ukochanej mamy. Picie kawy czy herbaty z takiego kubeczka z pewnością będzie dla mamy dużą przyjemnością.

Produkt zdobiony jest obustronnym nadrukiem „Kochana Mama” z grafiką w kształcie serca. Zapakowany w elegancki kartonik z okienkiem.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI BIOLOGII

28,99 zł

Szukasz idealnego prezentu dla nauczyciela biologii? To świetnie trafiłeś, nasz kubek w mikroskopy idealnie się do tego celu nadaje. Uprzyjemnij swojemu ulubionemu nauczycielowi przerwy lekcyjne i spraw mu ten kolorowy gadżet z okazji Dnia Nauczyciela.

Ten kubek to świetny prezent dla nauczycielki biologii. Wykonany w pomysłowym stylu będzie z pewnością bardzo miłą niespodzianką.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI CHEMII

25,99 zł

Nie ma nic lepszego niż łyk gorącej kawy o poranku. I to w dodatku w tak fantastycznym kubku ;-) Nasz kubek dla nauczyciela chemii stanowi świetny gadżet z okazji Dnia Nauczyciela, który uczniowie mogą sprezentować ulubionemu wychowawcy i umilić mu ten codzienny rytuał.

Ten kubek dla nauczycielki chemii, jest wykonany w pomysłowym stylu będzie z pewnością bardzo miłą niespodzianką. Nie musisz już więc szukać, kup ten prezent z okazji dnia nauczyciela, dla nauczyciela chemii i zamów ten fajny gadżet, a pozostawisz po sobie bardzo miłe wrażenie

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI FIZYKI

25,99 zł

Kubek dla ulubionego nauczyciela fizyki stanowi miły i wyjątkowy upominek z okazji Dnia Nauczyciela, bez którego nie może się obejść żadna przerwa na kawę, herbatę czy inną substancję ciekłą. Pokaż nauczycielowi jaki jest wyjątkowy i spraw mu radość tym oto fizycznie doskonałym kubkiem.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI GEOGRAFII

25,99 zł

Kubek z kompasem to idealny gadżet dla każdego nauczyciela geografii, będący miłym upominkiem z okazji Dnia Nauczyciela. Jest wyrazem sympatii i formą podziękowania za wskazywanie odpowiedniej drogi młodym ludziom. Ulubionemu belfrowi z pewnością zakręci się łezka w oku na widok kubka przyznającego mu zaszczytny tytuł najlepszego nauczyciela geografii.

Ten kubek dla nauczyciela geografii, jest naprawdę znakomitym pomysłem na prezent, to jednocześnie miły prezent i użyteczny gadżet. Zapraszamy do jego zakupu w naszym sklepie

(0/5)