Kubki z gotowymi wzorami

WCIAPKI

Kubek Bałwanek PREZENT NA MIKOŁAJKI

21,99 zł

Kubek z sympatycznym bałwankiem to idealny prezent na Mikołajki. Popijane z niego kakao czy gorąca czekolada będą smakować wyjątkowo. Osobie obdarowanej z pewnością udzieli się wesoły, świąteczny nastrój.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI BIOLOGII

28,99 zł

Szukasz idealnego prezentu dla nauczyciela biologii? To świetnie trafiłeś, nasz kubek w mikroskopy idealnie się do tego celu nadaje. Uprzyjemnij swojemu ulubionemu nauczycielowi przerwy lekcyjne i spraw mu ten kolorowy gadżet z okazji Dnia Nauczyciela.

Ten kubek to świetny prezent dla nauczycielki biologii. Wykonany w pomysłowym stylu będzie z pewnością bardzo miłą niespodzianką.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI CHEMII

25,99 zł

Nie ma nic lepszego niż łyk gorącej kawy o poranku. I to w dodatku w tak fantastycznym kubku ;-) Nasz kubek dla nauczyciela chemii stanowi świetny gadżet z okazji Dnia Nauczyciela, który uczniowie mogą sprezentować ulubionemu wychowawcy i umilić mu ten codzienny rytuał.

Ten kubek dla nauczycielki chemii, jest wykonany w pomysłowym stylu będzie z pewnością bardzo miłą niespodzianką. Nie musisz już więc szukać, kup ten prezent z okazji dnia nauczyciela, dla nauczyciela chemii i zamów ten fajny gadżet, a pozostawisz po sobie bardzo miłe wrażenie

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI FIZYKI

25,99 zł

Kubek dla ulubionego nauczyciela fizyki stanowi miły i wyjątkowy upominek z okazji Dnia Nauczyciela, bez którego nie może się obejść żadna przerwa na kawę, herbatę czy inną substancję ciekłą. Pokaż nauczycielowi jaki jest wyjątkowy i spraw mu radość tym oto fizycznie doskonałym kubkiem.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI GEOGRAFII

25,99 zł

Kubek z kompasem to idealny gadżet dla każdego nauczyciela geografii, będący miłym upominkiem z okazji Dnia Nauczyciela. Jest wyrazem sympatii i formą podziękowania za wskazywanie odpowiedniej drogi młodym ludziom. Ulubionemu belfrowi z pewnością zakręci się łezka w oku na widok kubka przyznającego mu zaszczytny tytuł najlepszego nauczyciela geografii.

Ten kubek dla nauczyciela geografii, jest naprawdę znakomitym pomysłem na prezent, to jednocześnie miły prezent i użyteczny gadżet. Zapraszamy do jego zakupu w naszym sklepie

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI HISTORII

24,99 zł

Jak wyrazić sympatię do ulubionego nauczyciela historii? To proste, wystarczy podarować mu ten oto kubek. Sprawdzi się on idealnie jako prezent z okazji Dnia Nauczyciela oraz sprawi, że popijana z niego kawa będzie smakowała jeszcze lepiej.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI INFORMATYKI

25,99 zł

Kubek dla nauczyciela z motywem informatycznym to idealny prezent dla nauczyciela tego przedmiotu. Nie oszukujmy się, nabranie podstawowych umiejętności obsługi komputera jest kluczowe do przetrwania cywilizacji, a jeśli ktoś nie prowadzi vloga na youtubie to tak jakby go w ogóle nie było. Nauczyciel informatyki pomaga odnaleźć się w cyfrowym świecie, a wyrazem wdzięczności za wykonywaną pracę jest właśnie ten kubek.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

25,99 zł

Kubek dla najlepszego nauczyciela języka niemieckiego to najlepszy prezent z okazji jego święta. Kawa popijana z niego podczas sprawdzania kartkówek i wypracowań z pewnością będzie smakować dużo lepiej. Grafika widniejąca po bokach nawiązuje do tego co Polacy najbardziej cenią u naszych zachodnich sąsiadów. Generalnie rzecz ujmując nasz kubek dla ulubionego belfra wyraża więcej niż tysiąc niezwykle długich niemieckich słów.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI JĘZYKA POLSKIEGO

25,99 zł

Kubek dla najlepszego nauczyciela języka polskiego stanowi miły upominek i jednocześnie praktyczny gadżet z okazji Dnia Nauczyciela. Można z niego pić kolejną kawę podczas sprawdzania setnego wypracowania czy kartkówki z ortografii, oraz podnosić się na duchu w momentach zwątpienia po sprawdzeniu owych wypracowań i kartkówek.

To będzie naprawdę świetny prezent dla nauczycielki polskiego. Jeżeli nie wiesz jaki prezent kupić z okazji dnia nauczyciela, kubek dla nauczyciela polskiego będzie super rozwiązaniem!

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI MATEMATYKI

25,99 zł

Jeśli matematyka jest królową nauk, to ten kubek jest królem kubków. Idealny prezent dla ulubionego nauczyciela matematyki, który już za pierwszym razem potrafi wytłumaczyć czym są całki lub na czym polega różniczkowanie. Wyrazem wdzięczności za wkładanie w swoją pracę całego serca jest właśnie ten gadżet.

Ten kubek będzie naprawdę super wyborem jako prezent dla nauczyciela matematyki. Szukając prezentu na dzień nauczyciela dla nauczycielki matematyki, na pewno szukasz czegoś ciekawe, co będzie miłym, a jednoczesnie przydatnym prezentem. To dla tego polecamy nasz kubek dla nauczyciela matematyki.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI MUZYKI

25,99 zł

Jak najlepiej wyrazić sympatię do ulubionego nauczyciela muzyki? To proste, wystarczy wręczyć mu kubek na którym aż da się usłyszeć dźwięki. To idealny prezent z okazji Dnia Nauczyciela, gadżet praktyczny i estetyczny.

(0/5)