skarpetki damskie

SOXO

Skarpetki damskie Dajcie mi kawy PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

30,00 zł

Śmieszne skarpetki z napisem Dajcie mi kawy ... a nikomu nic się nie stanie, to świetny gadżet dla każdej kobiety, której siłą napędową jest kawa. Skarpetki sprawdzą się jako prezent na Dzień Kobiet, a także na inne okazje typu urodziny czy imieniny dla siostry lub przyjaciółki. Uśmiech na twarzy gwarantowany.

Rozmiar skarpetek: 35-40

(0/5)
MORE

Skarpetki damskie granatowe LOVE

19,99 zł

Skarpetki, które wprowadzą Cię w romantyczny nastrój na Walentynki. Ubierz, je a świat nabierze kolorów.

W ofercie również wersja dla Niego - stwórzcie parę idealnie dobraną.

(0/5)
SOXO

Skarpetki damskie Grzeczne dziewczynki PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

9,99 zł

Życie to nieustanne pasmo wyborów. Można zjeść jabłko albo banana, można iść w prawo lub w lewo. Można także podejmować wybory co do całego naszego życia i tego, co się stanie po nim. Wybierz więc swoją własną drogę, wybierz również, która skarpetka będzie wyznacznikiem Twojej filozofii życia.

Rozmiar skarpetek: 35-40

(0/5)
SOXO

Skarpetki damskie Przynieś mi wino PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

12,99 zł

Skarpetki z zabawnym przekazem: "Przynieś mi wino i powiedz, że jestem piękna", to prezent, który spodoba się każdej kobiecie, a mężczyznom da jasny przekaz co należy zrobić by zadowolić partnerkę. Sprezentuj je siostrze lub przyjaciółce, z pewnością będą je nosić z zadowoleniem.

Rozmiar skarpetek: 35-40

(0/5)
MORE

Skarpetki damskie Torcik PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

19,99 zł

Chcesz sprezentować żonie, siostrze czy przyjaciółce coś słodkiego, ale nie tuczącego? Skarpetki w torciki i inne pyszności sprawdzą się tu idealnie. Umilą wieczorne spędzanie czasu przed tv i z pewnością wyróżnią w tłumie osobę je noszącą. Kolorowe skarpetki będą stanowić zabawny upominek na Dzień Kobiet, Walentynki czy na urodziny.

(0/5)
MORE

Skarpetki damskie wielkanocne asymetryczne

19,99 zł

Wesołe asymetryczne skarpetki wprowadzą Cię w szalony świąteczny nastrój. Bo kto powiedział, że skarpetki muszą być takie same?

Występują w wersji damskiej oraz męskiej, idealne dla par!

(0/5)
MORE

Skarpetki damskie wielkanocne szare

15,99 zł

Kolorowe skarpetki w kurczaki w prowadzą Cię w radosny i wesoły nastrój podczas świąt. Dadzą Ci natchnienie do kreatywnej twórczości i dekorowania domu. To zabawny upominek Na Wielkanoc dla każdej fanki wyróżniających się skarpetek.

Rozmiar: 39/42

(0/5)
MORE

Skarpetki damskie wielkanocne zielone

19,00 zł

Totalnie zakręcone, kolorowe skarpetki damskie z motywem wielkanocnym wprowadzą Cię radosny, świąteczny nastrój. Z pewnością nadadzą się również jako nietypowy prezent na zajączka.

W ofercie posiadamy również skarpety męskie, dzięki czemu możecie stworzyć z partnerem duet doskonale dopasowany.

(0/5)

Skarpetki Kochana Mama PREZENT NA DZIEŃ MAMY

21,99 zł

Ciemnoróżowe skarpetki w koniczynki z napisem Kochana Mama to oryginalny i zabawny upominek z okazji Dnia Mamy. Spraw mamie radość i sprezentuj jej wesołe skarpetki, które sprawią, że poczuje się wyjątkowo.

Rozmiar uniwersalny

(0/5)
SOXO

Skarpetki Mama rządzi PREZENT NA DZIEŃ MAMY

19,99 zł

Nie mamy wątpliwości kto tak na prawdę rządzi w domu. Chcesz sprawić mamie prezent z okazji jej święta? Wybierz te oto zabawne skarpetki, które upewnią ją, że jest najważniejsza.

Rozmiar: 35-40

(0/5)
Skarpetki Wyjątkowa Mama... Skarpetki Wyjątkowa Mama... Skarpetki Wyjątkowa Mama...

Skarpetki Wyjątkowa Mama PREZENT NA DZIEŃ MAMY

21,99 zł

Jasnoróżowe skarpetki w kokardki z napisem Wyjątkowa Mama to oryginalny i zabawny upominek z okazji Dnia Mamy. Spraw mamie radość i sprezentuj jej wesołe skarpetki, które sprawią, że poczuje się wyjątkowo.

Rozmiar uniwersalny

(0/5)