WCIAPKI

Poduszka Super Nauczycielka PREZENT NA DZIEŃ NAUCZYCIELA

29,99 zł
Brutto

Wyróżnij nauczycielkę Twojego ulubionego przedmiotu tą oto ozdobną poduszką z napisem Super nauczycielka. Będzie to oryginalny prezent, który dodatkowo umili zasłużony odpoczynek po pracy, a za każdym razem gdy osoba obdarowana spojrzy na niego, poczuje się doceniona.

Ilość

Dostawa od 15,95 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki

Poduszka ma wymiary 40x40cm, posiada zamek i wyjmowany wkład. Skład: mikrofibra.

Ewentualne różnice w barwach i odcieniach nadruku mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitora.

Szczegóły produktu

WCIAPKI
D0020
20 Przedmioty

Szybkie porównanie

Produkt
Poduszka najlepszy nauczyciel na świecie PREZENT DLA NAUCZYCIELA Poduszka Keep Calm And Teach On PREZENT NA DZIEŃ NAUCZYCIELA Poduszka Dobry nauczyciel Uczy Świetny Nauczyciel Inspiruje PREZENT NA DZIEŃ NAUCZYCIELA Poduszka Best teacher ever PREZENT DLA NAUCZYCIELA J. ANGIELSKIEGO
Dostępność
Cena
28,99 zł
29,99 zł
29,99 zł
29,99 zł
Opis

Poduszka dla ulubionego nauczyciela z miłym przekazem "Najlepszy nauczyciel na świecie" będzie idealnym prezentem z okazji jego święta. Przyozdobi mieszkanie oraz zapewni odpowiedni komfort podczas zasłużonego wypoczynku po pracy.

Wybierz naszą poduszkę, z pewnością będzie to trafiony upominek dla nauczyciela.

Poduszka dla nauczyciela z motywującym przekazem będzie idealnym prezentem z okazji jego święta. To oryginalna dekoracja mieszkania i przy tym użyteczna. Jeśli chcesz sprawić ulubionemu nauczycielowi zabawny upominek, to ta poduszka z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy.

Poduszka - prezent z okazji Dnia Nauczyciela. Chcesz wyróżnić ulubionego nauczyciela? Podaruj mu tę oto poduszkę z kwiatowym wzorem i wyjątkowym przesłaniem. Będzie to oryginalna ozdoba w mieszkaniu, z pewnością osobie obdarowanej umili zasłużony odpoczynek po pracy.

Poduszka dla nauczyciela języka angielskiego z miłym przekazem "best Teacher Ever" będzie idealnym prezentem z okazji jego święta. To oryginalna dekoracja mieszkania i przy tym użyteczna. Jeśli chcesz sprawić ulubionemu nauczycielowi zabawny upominek, to ta poduszka z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy.

Niema cech do porównania