WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI MATEMATYKI

25,99 zł
Brutto

Jeśli matematyka jest królową nauk, to ten kubek jest królem kubków. Idealny prezent dla ulubionego nauczyciela matematyki, który już za pierwszym razem potrafi wytłumaczyć czym są całki lub na czym polega różniczkowanie. Wyrazem wdzięczności za wkładanie w swoją pracę całego serca jest właśnie ten gadżet.

Ten kubek będzie naprawdę super wyborem jako prezent dla nauczyciela matematyki. Szukając prezentu na dzień nauczyciela dla nauczycielki matematyki, na pewno szukasz czegoś ciekawe, co będzie miłym, a jednoczesnie przydatnym prezentem. To dla tego polecamy nasz kubek dla nauczyciela matematyki.

Dla kogo
  • DLA NAUCZYCIELA
  • DLA NAUCZYCIELKI
Ilość

Dostawa od 15,95 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki

Kubek ma pojemność 330ml i nadaje się do mycia w zmywarce. Pakowany w kartonik z okienkiem.

Ewentualne różnice w barwach i odcieniach nadruku mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitora.

Szczegóły produktu

WCIAPKI
A0034
19 Przedmioty

Specyficzne kody

MPN
GMMPLA0034

Szybkie porównanie

Produkt
Kubek Keep Calm and Teach On PREZENT DLA NAUCZYCIELA Kubek Dobry nauczyciel uczy, Świetny nauczyciel inspiruje Kubek Najlepsza Nauczycielka PREZENT NA DZIEŃ NAUCZYCIELA Kubek Super Nauczycielka
Dostępność
Cena
19,99 zł
19,99 zł
19,99 zł
19,99 zł
Opis

Szukasz prezentu dla ulubionego belfra? Kubek dla nauczyciela z napisem Keep Calm and Teach On z pewnością umili mu popijanie kawy podczas sprawdzania klasówek.

Kubeczek z kwiatowym wzorem oraz napisem Dobry nauczyciel uczy, Świetny nauczyciel inspiruje to idealny prezent z okazji Dnia Nauczyciela. Wyróżnij ulubionego belfra tym oto kubkiem, który z pewnością umili mu popijanie kawy podczas sprawdzania klasówek.

Elegancki kubek dla Najlepszej nauczycielki z okazji jej święta. Z pewnością umili popijanie kawy między zajęciami w szkole.

Spersonalizuj kubek dodając imię ulubionej nauczycielki.

Kwiecisty kubek z napisem Super Nauczycielka to sympatyczny i jednocześnie praktyczny upominek z okazji Dnia Nauczyciela. Stanowi wyjątkowy prezent dla ulubionej Pani w szkole.

Niema cech do porównania