WCIAPKI

Kubek dla NAUCZYCIELA / NAUCZYCIELKI JĘZYKA POLSKIEGO

25,99 zł
Brutto

Kubek dla najlepszego nauczyciela języka polskiego stanowi miły upominek i jednocześnie praktyczny gadżet z okazji Dnia Nauczyciela. Można z niego pić kolejną kawę podczas sprawdzania setnego wypracowania czy kartkówki z ortografii, oraz podnosić się na duchu w momentach zwątpienia po sprawdzeniu owych wypracowań i kartkówek.

To będzie naprawdę świetny prezent dla nauczycielki polskiego. Jeżeli nie wiesz jaki prezent kupić z okazji dnia nauczyciela, kubek dla nauczyciela polskiego będzie super rozwiązaniem!

Dla kogo
  • DLA NAUCZYCIELA
  • DLA NAUCZYCIELKI
Ilość

Dostawa od 15,95 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki

Kubek ma pojemność 330ml i nadaje się do mycia w zmywarce. Pakowany w kartonik z okienkiem.

Ewentualne różnice w barwach i odcieniach nadruku mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitora.Szczegóły produktu

WCIAPKI
A0050
20 Przedmioty

Specyficzne kody

MPN
GMMPLA0050

Szybkie porównanie

Produkt
Kubek Keep Calm and Teach On PREZENT DLA NAUCZYCIELA Kubek Super Nauczycielka Kubek Najlepsza Nauczycielka PREZENT NA DZIEŃ NAUCZYCIELA Kubek Dobry nauczyciel uczy, Świetny nauczyciel inspiruje
Dostępność
Cena
19,99 zł
19,99 zł
19,99 zł
19,99 zł
Opis

Szukasz prezentu dla ulubionego belfra? Kubek dla nauczyciela z napisem Keep Calm and Teach On z pewnością umili mu popijanie kawy podczas sprawdzania klasówek.

Kwiecisty kubek z napisem Super Nauczycielka to sympatyczny i jednocześnie praktyczny upominek z okazji Dnia Nauczyciela. Stanowi wyjątkowy prezent dla ulubionej Pani w szkole.

Elegancki kubek dla Najlepszej nauczycielki z okazji jej święta. Z pewnością umili popijanie kawy między zajęciami w szkole.

Spersonalizuj kubek dodając imię ulubionej nauczycielki.

Kubeczek z kwiatowym wzorem oraz napisem Dobry nauczyciel uczy, Świetny nauczyciel inspiruje to idealny prezent z okazji Dnia Nauczyciela. Wyróżnij ulubionego belfra tym oto kubkiem, który z pewnością umili mu popijanie kawy podczas sprawdzania klasówek.

Niema cech do porównania