Poduszki

WCIAPKI

Poduszka 40x40cm z TWOIM NADRUKIEM

34,99 zł

Poduszka z własnym nadrukiem to idealny pomysł na wyjątkowy, spersonalizowany upominek. Z pewnością nikt inny nie będzie posiadał drugiej takiej, a obdarowana nią osoba doceni fakt, że dostała unikatowy prezent, który powstał z myślą o niej. 

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka Super Babcia PREZENT NA DZIEŃ BABCI

29,99 zł

Wszyscy wiedzą, że babcie są super. Dlatego też powstała ta poduszka. To super prezent dla super babci.

Poduszka będzie stanowić kolorową i oryginalną ozdobę salonu lub sypialni, z pewnością poprawi babci humor ilekroć na nią spojrzy.

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka Super Dziadek PREZENT NA DZIEŃ DZIADKA

29,99 zł

Jak okazać wdzięczność za bezwarunkową miłość i czas spędzony razem na rybach? Obdarowując dziadka tą super poduszką! To świetny prezent na Dzień Dziadka, idealny do popołudniowych drzemek, który sprawi, że dziadek poczuje się naprawdę kochany.

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka Ukochanej Babci PREZENT NA DZIEŃ BABCI

34,99 zł

Poduszka ze zdjęciem wnucząt to idealny prezent z okazji Dnia Babci. Dzięki personalizacji staje się jeszcze bardziej osobisty i wyjątkowy, bo nic tak nie cieszy dziadków jak widok ukochanych wnucząt. Nasza poduszka to praktyczny gadżet, który będzie stanowić wesołą ozdobę salonu.

Pamiętaj o dobrej rozdzielczości zdjęcia (krótszy bok min. 1000 pikseli).

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka w kształcie serca z TWOIM WZOREM

34,99 zł

Poduszka w kształcie serca to znakomity prezent dla małych i dużych, może być wyznaniem miłosnym lub po prostu uroczą dekoracją pokoju. Nie znalazłeś wśród naszych wzorów niczego odpowiedniego? Żaden problem, możesz dodać na poduszkę własne zdjęcie lub napis. Gadżet z Twoim nadrukiem z pewnością będzie prezentem jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym.

Skład poszewki: mikrofibra. Wymiary: 42 x 35 cm.

Poduszka posiada zamek i wyjmowany wkład.

(0/5)