Skarpetki

SOXO

Skarpetki damskie Dajcie mi kawy PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

30,00 zł

Śmieszne skarpetki z napisem Dajcie mi kawy ... a nikomu nic się nie stanie, to świetny gadżet dla każdej kobiety, której siłą napędową jest kawa. Skarpetki sprawdzą się jako prezent na Dzień Kobiet, a także na inne okazje typu urodziny czy imieniny dla siostry lub przyjaciółki. Uśmiech na twarzy gwarantowany.

Rozmiar skarpetek: 35-40

(0/5)
SOXO

Skarpetki damskie Przynieś mi wino PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

12,99 zł

Skarpetki z zabawnym przekazem: "Przynieś mi wino i powiedz, że jestem piękna", to prezent, który spodoba się każdej kobiecie, a mężczyznom da jasny przekaz co należy zrobić by zadowolić partnerkę. Sprezentuj je siostrze lub przyjaciółce, z pewnością będą je nosić z zadowoleniem.

Rozmiar skarpetek: 35-40

(0/5)
MORE

Skarpetki damskie Torcik PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

19,99 zł

Chcesz sprezentować żonie, siostrze czy przyjaciółce coś słodkiego, ale nie tuczącego? Skarpetki w torciki i inne pyszności sprawdzą się tu idealnie. Umilą wieczorne spędzanie czasu przed tv i z pewnością wyróżnią w tłumie osobę je noszącą. Kolorowe skarpetki będą stanowić zabawny upominek na Dzień Kobiet, Walentynki czy na urodziny.

(0/5)

Skarpetki Kochana Mama PREZENT NA DZIEŃ MAMY

21,99 zł

Ciemnoróżowe skarpetki w koniczynki z napisem Kochana Mama to oryginalny i zabawny upominek z okazji Dnia Mamy. Spraw mamie radość i sprezentuj jej wesołe skarpetki, które sprawią, że poczuje się wyjątkowo.

Rozmiar uniwersalny

(0/5)
SOXO

Skarpetki Mama rządzi PREZENT NA DZIEŃ MAMY

19,99 zł

Nie mamy wątpliwości kto tak na prawdę rządzi w domu. Chcesz sprawić mamie prezent z okazji jej święta? Wybierz te oto zabawne skarpetki, które upewnią ją, że jest najważniejsza.

Rozmiar: 35-40

(0/5)

Skarpetki Super Mama PREZENT NA DZIEŃ MAMY

21,99 zł

Czerwone skarpetki w różyczki z napisem Super Mama to oryginalny i zabawny upominek z okazji Dnia Mamy. Spraw mamie radość i sprezentuj jej wesołe skarpetki, które sprawią, że poczuje się wyjątkowo.

Rozmiar uniwersalny

(0/5)
Skarpetki Wyjątkowa Mama... Skarpetki Wyjątkowa Mama... Skarpetki Wyjątkowa Mama...

Skarpetki Wyjątkowa Mama PREZENT NA DZIEŃ MAMY

21,99 zł

Jasnoróżowe skarpetki w kokardki z napisem Wyjątkowa Mama to oryginalny i zabawny upominek z okazji Dnia Mamy. Spraw mamie radość i sprezentuj jej wesołe skarpetki, które sprawią, że poczuje się wyjątkowo.

Rozmiar uniwersalny

(0/5)