Skarpetki

SOXO

Skarpetki damskie Dajcie mi kawy PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

9,99 zł

Śmieszne skarpetki z napisem Dajcie mi kawy ... a nikomu nic się nie stanie, to świetny gadżet dla każdej kobiety, której siłą napędową jest kawa. Skarpetki sprawdzą się jako prezent na Dzień Kobiet, a także na inne okazje typu urodziny czy imieniny dla siostry lub przyjaciółki. Uśmiech na twarzy gwarantowany.

Rozmiar skarpetek: 35-40

(0/5)
SOXO

Skarpetki damskie Grzeczne dziewczynki PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

9,99 zł

Życie to nieustanne pasmo wyborów. Można zjeść jabłko albo banana, można iść w prawo lub w lewo. Można także podejmować wybory co do całego naszego życia i tego, co się stanie po nim. Wybierz więc swoją własną drogę, wybierz również, która skarpetka będzie wyznacznikiem Twojej filozofii życia.

Rozmiar skarpetek: 35-40

(0/5)
SOXO

Skarpetki damskie Przynieś mi wino PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

12,99 zł

Skarpetki z zabawnym przekazem: "Przynieś mi wino i powiedz, że jestem piękna", to prezent, który spodoba się każdej kobiecie, a mężczyznom da jasny przekaz co należy zrobić by zadowolić partnerkę. Sprezentuj je siostrze lub przyjaciółce, z pewnością będą je nosić z zadowoleniem.

Rozmiar skarpetek: 35-40

(0/5)
MORE

Skarpetki damskie Torcik PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

19,99 zł

Chcesz sprezentować żonie, siostrze czy przyjaciółce coś słodkiego, ale nie tuczącego? Skarpetki w torciki i inne pyszności sprawdzą się tu idealnie. Umilą wieczorne spędzanie czasu przed tv i z pewnością wyróżnią w tłumie osobę je noszącą. Kolorowe skarpetki będą stanowić zabawny upominek na Dzień Kobiet, Walentynki czy na urodziny.

(0/5)