Poduszki

WCIAPKI

Poduszka 40x40cm z TWOIM NADRUKIEM

34,99 zł

Poduszka z własnym nadrukiem to idealny pomysł na wyjątkowy, spersonalizowany upominek. Z pewnością nikt inny nie będzie posiadał drugiej takiej, a obdarowana nią osoba doceni fakt, że dostała unikatowy prezent, który powstał z myślą o niej. 

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka Ukochanej Żonie PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

29,99 zł

Wyraź miłość do ukochanej tą oto poduszką z kwiatowym wzorem. To idealny prezent na Dzień Kobiet, Walentynki czy urodziny. Poduszka będzie stanowić ładną i oryginalną ozdobę Waszego domu, a ukochanej żonie przypominać co do niej czujesz.

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka w kształcie serca z TWOIM WZOREM

34,99 zł

Poduszka w kształcie serca to znakomity prezent dla małych i dużych, może być wyznaniem miłosnym lub po prostu uroczą dekoracją pokoju. Nie znalazłeś wśród naszych wzorów niczego odpowiedniego? Żaden problem, możesz dodać na poduszkę własne zdjęcie lub napis. Gadżet z Twoim nadrukiem z pewnością będzie prezentem jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym.

Skład poszewki: mikrofibra. Wymiary: 42 x 35 cm.

Poduszka posiada zamek i wyjmowany wkład.

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka w kształcie serca ze zdjęciem i imionami PREZENT NA WALENTYNKI

39,99 zł

Poduszka w kształcie serca idealnie sprawdzi się jako prezent na Walentynki czy Dzień Kobiet. To oryginalny sposób na wyznanie miłości i ciekawa dekoracja w jednym. Z pewnością umili popołudniowe drzemeczki lub wspólne oglądanie telewizji na kanapie. Spersonalizuj ją dodając własne zdjęcie, imiona i datę.

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka z imionami i datą PREZENT NA WALENTYNKI, ROCZNICĘ ŚLUBU

38,99 zł

Elegancka poduszka z imionami i sercem to pomysłowy prezent z okazji Walentynek czy też rocznicy ślubu. Spersonalizuj ją dodając imiona zakochanej pary oraz datę. Może być to data ślubu czy też pierwszej randki. Z pewnością taki prezent będzie wyjątkową pamiątką i ozdobą w jednym.


(0/5)