Lusterka

WCIAPKI

Lusterko kieszonkowe Cudownej Mamy personalizowane

13,50 zł

Pokaż mamie jaka jest dla Ciebie ważna i sprezentuj jej te oto lusterko kieszonkowe z napisem "Lusterko Cudownej Mamy (imię)". Za każdym razem gdy wyciągnie je z torebki, z pewnością uśmiechnie się na jego widok.

Spersonalizuj je dodając imię mamy.

(0/5)
WCIAPKI

Lusterko kieszonkowe do personalizacji Mamo dziękuję, że jesteś

13,50 zł

Pokaż mamie jaka jest dla Ciebie ważna i sprezentuj jej te oto lusterko kieszonkowe z napisem Mamo dziękuję że jesteś. Kocham Cię (imię). Za każdym razem gdy wyciągnie je z torebki, z pewnością uśmiechnie się na jego widok.

Spersonalizuj je dodając imię osoby od której ma być podarowane.

(0/5)
WCIAPKI

Lusterko kieszonkowe Kochana Mama personalizowane

13,50 zł

Pokaż mamie jaka jest dla Ciebie ważna i sprezentuj jej te oto lusterko kieszonkowe z napisem kochana Mama. Za każdym razem gdy wyciągnie je z torebki, z pewnością uśmiechnie się na jego widok.

Spersonalizuj je dodając imię mamy.

(0/5)
WCIAPKI

Lusterko kieszonkowe Super Mama

13,50 zł

Pokaż mamie jaka jest dla Ciebie ważna i sprezentuj jej te oto lusterko kieszonkowe z napisem Super Mama. Za każdym razem gdy wyciągnie je z torebki, z pewnością uśmiechnie się na jego widok.

(0/5)
WCIAPKI

Lusterko kieszonkowe w kształcie serca Mamo dziękuję że jesteś

13,50 zł

Urocze, personalizowane lusterko kieszonkowe w kształcie serca z nadrukiem sprawi radość niejednej kobiecie. To niezbędny gadżet w torebce każdej Mamy gdy trzeba szybko poprawić urodę, a personalizacja sprawi, że będzie on na prawdę wyjątkowy.

Pakowane w ozdobny kartonik ze wstążką.

(0/5)
WCIAPKI

Lusterko kieszonkowe z inicjałem

13,50 zł

Lusterko kieszonkowe z ozdobnym inicjałem i imieniem sprawdzi się jako prezent dla mamy, przyjaciółki oraz dla każdej kobiety, która od czasu do czasu potrzebuje sprawdzić czy wciąż wygląda olśniewająco.

(0/5)