Poduszki

WCIAPKI

Poduszka 40x40cm z TWOIM NADRUKIEM

34,99 zł

Poduszka z własnym nadrukiem to idealny pomysł na wyjątkowy, spersonalizowany upominek. Z pewnością nikt inny nie będzie posiadał drugiej takiej, a obdarowana nią osoba doceni fakt, że dostała unikatowy prezent, który powstał z myślą o niej. 

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka Super Dziewczyna PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

34,99 zł

Poduszka dla Super Dziewczyny idealnie sprawdzi się jako prezent z okazji Dnia Kobiet dla dziewczyn dużych i małych :) To doskonały upominek dla przyjaciółki, siostry czy córki, generalnie dla każdej super dziewczyny. Spersonalizuj poduszkę dodając imię.

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka Ukochanej Żonie PREZENT NA DZIEŃ KOBIET

29,99 zł

Wyraź miłość do ukochanej tą oto poduszką z kwiatowym wzorem. To idealny prezent na Dzień Kobiet, Walentynki czy urodziny. Poduszka będzie stanowić ładną i oryginalną ozdobę Waszego domu, a ukochanej żonie przypominać co do niej czujesz.

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka w kształcie serca z TWOIM WZOREM

34,99 zł

Poduszka w kształcie serca to znakomity prezent dla małych i dużych, może być wyznaniem miłosnym lub po prostu uroczą dekoracją pokoju. Nie znalazłeś wśród naszych wzorów niczego odpowiedniego? Żaden problem, możesz dodać na poduszkę własne zdjęcie lub napis. Gadżet z Twoim nadrukiem z pewnością będzie prezentem jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym.

Skład poszewki: mikrofibra. Wymiary: 42 x 35 cm.

Poduszka posiada zamek i wyjmowany wkład.

(0/5)
WCIAPKI

Poduszka z inicjałem i imieniem

34,99 zł

Poduszka z ozdobnym inicjałem świetnie nadaje się jako prezent z okazji urodzin czy też jako oryginalna dekoracja wnętrza. Z pewnością będzie stanowić ozdobę w pokoju dziecka, albo posłuży jako element poobiedniej drzemki. Spersonalizuj ją dodając swoje imię.

(0/5)