Kubki

WCIAPKI

Kubek Najlepszy dziadek pod Słońcem PREZENT NA DZIEŃ DZIADKA

19,99 zł

Zastanawiasz się jakie jest najlepszy prezent na Dzień Dziadka? To ten oto kubek. Nie dość, że praktyczny, to w dodatku wyraża więcej niż tysiąc słów. Spraw by dziadek poczuł się najlepszy pod Słońcem za każdym razem gdy będzie z niego pić pyszną kawę czy herbatę.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek personalizowany z TWOIM ZDJĘCIEM

24,99 zł

Nasze personalizowane kubki z nadrukiem świetnie nadają się jako prezent na różne okazje. Z pewnością wywołają uśmiech u osoby obdarowanej, gdy zobaczy wesołą grafikę, tekst czy zdjęcie ukochanej osoby. To świetny, praktyczny gadżet, który można zabrać ze sobą do pracy, lub wszędzie tam gdzie nie można być z kimś bliskim, ponieważ jest daleko. Ten drobny prezent będzie przypominał, że myślisz o tej osobie.
Wybierz nasze kubki z nadrukiem, a popijana z nich poranna kawa czy herbata będą smakowały o niebo lepiej.


(0/5)
WCIAPKI

Kubek Ukochana Babcia ze zdjęciem PREZENT NA DZIEŃ BABCI

24,99 zł

Kubek ze zdjęciem ukochanej babci i wnucząt to sympatyczny prezent z okazji Dnia Babci, który może stanowić formę podziękowań za spędzony razem czas, za bezwarunkową miłość i niezliczone dokładki pierogów. To idealny sposób by wyrazić uczucie do najwspanialszej osoby na świecie jaką jest babcia. Spersonalizuj go dodając zdjęcie, imię babci oraz imiona wnucząt by stał się niepowtarzalną pamiątką umilającą picie porannej kawy.

(0/5)
WCIAPKI

Kubek Ukochany Dziadek ze zdjęciem PREZENT NA DZIEŃ DZIADKA

24,99 zł

Kubek ze zdjęciem dziadka i wnucząt to idealny prezent z okazji Dnia Dziadka, który może stanowić formę podziękowań za spędzony razem czas, za bezwarunkową miłość i niezliczone godziny spędzone na wspólnym majsterkowaniu. Ten kubeczek to wyraz miłości do ukochanego dziadka. Spersonalizuj go dodając zdjęcie, imię dziadka oraz imiona wnucząt by stał się niepowtarzalną pamiątką umilającą picie porannej kawy.

(0/5)
WCIAPKI

Zestaw kubków Super Babcia i Super Dziadek

42,99 zł

Podziękuj dziadkom za to, że po prostu są i spraw im radość dając im w prezencie te kolorowe kubki. To praktyczny gadżet na Dzień Babci i Dziadka, który sprawi, że picie kawy czy herbaty stanie się o wiele przyjemniejsze.

(0/5)